EUROFES s.r.o.
EUROFES s.r.o. Dotace Úvěry Výběrová řízení Cena Kontakt
EUROFES s.r.o.
Dotace
:: Online žádost
Strategie a podnik. zaměry
Úvěry
:: Online žádost
Výběrová řízení
Reference
Cena
Napište nám
Hledání
Kontakt
Elektronický zpravodaj...

Chcete-li od nás dostávat aktuální informace, zadejte zde Váš email:

Úvěry

Naše společnost zajišťuje kompletní úvěrové služby pro podnikatele i fyzické osoby.

Co Vám tedy můžeme nabídnout? Myslíme Každému vyhovuje jiný produkt a jiná banka. Ušetříme Vám čas i nervy s obcházením všech bank i dobu strávenou nad hledáním toho správného finančního produktu.  Zajistíme zpracování a přípravu podkladů pro banku tak, aby bylo reálné úvěr získat. Jsme připraveni za Vás bojovat a získat u  bankovních ústavů podmínky, které by jste sami nezískali. Při našich zkušenostech a objemech obchodů máme větší předpoklad toho dosáhnout. S námi můžete ušetřit tisíce a někdy i miliony korun.

Pokud se chcete i Vy zařadit mezi naše spokojené klienty rádi Vás uvidíme v naší kanceláři v příjemném prostředí u šálku kávy nebo Vás můžeme navštívit osobně na základě Vámi vyplněného dotazníku si s Vámi individuálně domluvíme schůzku. 
 

Podnikatelské úvěry

Chcete úvěr na realizaci Vašeho podnikatelského záměru? Potřebujete peníze na provoz vaší firmy nebo na rozjezd vašich podnikatelských aktivit?

Jsme připraveni Vám pomoci a zajistit Vám mimořádné podmínky, které by jste sami nezískali. Důvodem proč s námi firmy chtějí spolupracovat je Rychlost, Individuální přístup a Komplexnost našich služeb.

Samozřejmostí je posouzení Vašeho projektu z hlediska možnosti získání dotace z EU nebo národních rozpočtů či získání zvýhodněných úvěrů z Českomoravské záruční a rozvojové banky.

Zpracujeme Vám podnikatelský záměr, finanční analýzu, finanční plán, návratnost investice, potřebné smluvní dokumenty včetně vkladu na katastrálním úřadě, zajištění výběrové řízení na dodavatele dle zákona č. 137/2006 Sb., znalecké posudky, atd. 


Fyzické osoby

Úvěry na bydlení i bez určení účelovosti 

Financování Vašeho bydlení  prostřednictvím hypotečních úvěrů nebo stavebního spoření. Jsme schopni navrhnout opravdu nejlepší řešení s ohledem na Vaše specifické potřeby.

 Nabídneme nadstandardní služby, které v bance nedostanete. Například zajištění rozpočtů staveb, příprava kupních smluv – včetně zápisu na Katastrálním úřadě, sepsání smlouvy o dílo s dodavatelem stavby, zajištění znaleckých a jiných posudků a jiné služby dle vašich individuálních potřeb. Ušetříte Váš čas a peníze za složité a zdlouhavé objíždění bank.

.: EUROFES s.r.o. :: Dotace :: Strategie a podnik. zaměry :: Úvěry :: Výběrová řízení :: Reference :: Cena :: Napište nám :: Hledání :: Kontakt :.
  © 2009, EUROFES - Dotace EU, řízení a financování projektů, výběrová řízení | Tvorba stránek: COMETA Computers | Redakční systém: cms portia.cz