EUROFES s.r.o.
EUROFES s.r.o. Dotace Úvěry Výběrová řízení Cena Kontakt
EUROFES s.r.o.
Dotace
:: Online žádost
Strategie a podnik. zaměry
Úvěry
:: Online žádost
Výběrová řízení
Reference
Cena
Napište nám
Hledání
Kontakt
Elektronickę°˛avodaj...

Chcete-li od n᳠dostᶡt aktuᬮ�nformace, zadejte zde Vᚠemail:

Úvěry

Naše společnost zajišťuje kompletní úvěrové služby pro podnikatele i fyzické osoby.

Co Vám tedy můžeme nabídnout? Myslíme Každému vyhovuje jiný produkt a jiná banka. Ušetříme Vám čas i nervy s obcházením všech bank i dobu strávenou nad hledáním toho správného finančního produktu.  Zajistíme zpracování a přípravu podkladů pro banku tak, aby bylo reálné úvěr získat. Jsme připraveni za Vás bojovat a získat u  bankovních ústavů podmínky, které by jste sami nezískali. Při našich zkušenostech a objemech obchodů máme větší předpoklad toho dosáhnout. S námi můžete ušetřit tisíce a někdy i miliony korun.

Pokud se chcete i Vy zařadit mezi naše spokojené klienty rádi Vás uvidíme v naší kanceláři v příjemném prostředí u šálku kávy nebo Vás můžeme navštívit osobně na základě Vámi vyplněného dotazníku si s Vámi individuálně domluvíme schůzku. 
 

Podnikatelské úvěry

Chcete úvěr na realizaci Vašeho podnikatelského záměru? Potřebujete peníze na provoz vaší firmy nebo na rozjezd vašich podnikatelských aktivit?

Jsme připraveni Vám pomoci a zajistit Vám mimořádné podmínky, které by jste sami nezískali. Důvodem proč s námi firmy chtějí spolupracovat je Rychlost, Individuální přístup a Komplexnost našich služeb.

Samozřejmostí je posouzení Vašeho projektu z hlediska možnosti získání dotace z EU nebo národních rozpočtů či získání zvýhodněných úvěrů z Českomoravské záruční a rozvojové banky.

Zpracujeme Vám podnikatelský záměr, finanční analýzu, finanční plán, návratnost investice, potřebné smluvní dokumenty včetně vkladu na katastrálním úřadě, zajištění výběrové řízení na dodavatele dle zákona č. 137/2006 Sb., znalecké posudky, atd. 


Fyzické osoby

Úvěry na bydlení i bez určení účelovosti 

Financování Vašeho bydlení  prostřednictvím hypotečních úvěrů nebo stavebního spoření. Jsme schopni navrhnout opravdu nejlepší řešení s ohledem na Vaše specifické potřeby.

 Nabídneme nadstandardní služby, které v bance nedostanete. Například zajištění rozpočtů staveb, příprava kupních smluv – včetně zápisu na Katastrálním úřadě, sepsání smlouvy o dílo s dodavatelem stavby, zajištění znaleckých a jiných posudků a jiné služby dle vašich individuálních potřeb. Ušetříte Váš čas a peníze za složité a zdlouhavé objíždění bank.

.: EUROFES s.r.o. :: Dotace :: Strategie a podnik. zaměry :: Úvěry :: Výběrová řízení :: Reference :: Cena :: Napište nám :: Hledání :: Kontakt :.
  ę  2009, EUROFES - Dotace EU, řízení a financování projektů, výběrová řízení | Tvorba strᮥk: COMETA Computers | Redakč®­ systé­ş cms portia.cz  
The pain of getting NOSE RETAINERS a septum piercing varies for everyone, but it will absolutely cause you to tear up. That doesn't mean you're crying, it's a natural response of your nervous system to involuntarily secrete tears when your nose is pinched or pierced, even if it's not particularly painful. Lamb shared: "From clients' experiences, they tend to find it a quick, sharp sensation, but once the needle is out and jewelry is transferred, everything then relaxes, and it goes to a warmer feeling." When You Shouldn't Get a Prince Albert RINGS This seems obvious, but it's easy to forget: If you have seasonal allergies or are prone to colds certain times of the year, you may want to avoid getting your septum pierced near or during that time. We have good news for those with hay fever though, as Tash told us you'll find blowing your nose "just fine." Regardless, if you have severe allergies or are easily prone to sinus infections, you might want to avoid a septum piercing altogether. Also, while deviated septums are pretty normal, Wholesale Body Jewelry you'll want an experienced piercer if you have one—it can get wonky looking if it's pierced wrong.